СБУ: Надії Савченко нічого робити на окупованій території Донбасу

Ukrainian pilot and MP Nadiya Savchenko attends a news conference in Kiev, Ukraine, August 2, 2016. REUTERS/Valentyn Ogirenko - RTSKOA5

Заступник голови міністерства, яке займається питаннями тимчасово окупованих територій Георгій Тука у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що в Службі безпеки відмовили у дозволі на відвідування окупованих східних регіонів нашої країни парламентарію України Надії Савченко.

Варто відзначити, що раніше інформаційне агентство «Новини Донбас», посилаючись на заяву Савченко, інформувало, що депутат має намір відвідати непідконтрольні державній владі нашої країни території Донбасу. Нардеп підкреслювала, що хоче поїхати туди як кандидат в депутати ВРУ в рамках політичної агітації. При цьому, їй вже видали один з 2-х необхідних пропусків у штабі Операції об’єднаних сил, другий пропуск їй повинні надати в Службі безпеки.

apostrophe.ua

Нагадаємо, Надія Савченко виступає кандидатом в парламент України в одномандатному виборчому окрузі Донецької області. Самі вибори відбудуться вже 21.07.19., при цьому, на окупованих територіях голосування проводитися не буде.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*