Зеленський уклав парі з мером Дніпра про термін його перебування на посаді

Day.kyiv.ua

Голова України Володимир Зеленський прибув з перевіркою в Дніпро. Лідер нашої країни повідомив кореспондентам про свою домовленість з головою міської державної адміністрації Дніпра Борисом Філатовим з приводу відкриття Нового мосту, будівництво якого на даний момент не закінчено.

Мер міста дав обіцянку, відповідно до якої, відкриття мосту відбудеться вже 14.09.19. Якщо ж у зазначені терміни міст не буде відкритий, то голова адміністрації дав обіцянки добровільно скласти свої повноваження.

Також Філатов повідомив кореспондентам, що для нього це не звичайна обіцянка, а справжня суперечка. Зеленський та голова Дніпра потиснули один одному руки та домовилися про терміни відкриття моста. Також голова держави підкреслив, що особисто перевірить якість мосту.

Day.kyiv.ua

Крім цього, президент також ознайомився з планами реконструкції дніпровського аеропорту. Керівник Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов повідомив, що на момент реконструкції аеропорт буде закритий, роботи за попередньою інформацією подовжаться 2 роки. Подібна заява обурила Зеленського, у зв’язку з чим він поцікавився, як же люди будуть літати. Пригунов підкреслив, що в цей період людям доведеться їхати в аеропорти Запоріжжя або Кривого Рогу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*