Патріархат Константинополя обклав непомірним податком всі парафії ПЦУ

shnyagi.net

Митрополит Бориспільський та Броварський Антоній, керуючий справами УПЦ МП, повідомив, що Вселенський Патріархат Константинополя обклав непідйомним податком новостворену ПЦУ.

Священнослужитель зазначив, що після того, як Патріарх Варфоломій мав намір з’ясувати у Володимира Зеленського питання передачі Константинополю місцевих святинь України, на що було отримано відмову на проведення зустрічі, Вселенський патріархат прийняв рішення про введення даного податку на парафії ПЦУ.

Вимоги Константинополя припускають, що кожна з парафій Православної Церкви України на обов’язковій основі повинна виплачувати Вселенському Патріархату десятину. Митрополит Антоній зазначив, що введення даного податку викликало обурення почесного Патріарха Філарета, який став приводом чергового розколу, покинув новостворену ПЦУ.

shnyagi.net

Керуючий справами УПЦ МП повідомив, що у Константинополі підрахували кількість парафій при об’єднанні Автокефальної церкви та Київського Патріархату, та в результаті кожна була обкладена податком. Відзначається, що найменша сума, яку тепер необхідно платити малим — сільським парафіям, становить 4 тисяч євро, а найбільша – 20 тисяч євро. Даний рахунок був переданий Предстоятелю ПЦУ Епіфанію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*