Народний депутат України Пашинський образився на газету «Патріот»

polygraf.net

Адвокат Андрій Гожий повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що парламентарій Сергій Пашинський, який володіє скандальною репутацією та балотується до Верховної Ради по одномандатному виборчому округу №64, звернувся до Коростенської міської поліції з заявою. Причиною стала критична стаття у газеті під назвою «Патріот». Правоохоронці, у свою чергу, відкрили діловодство проти редакції, а також викликали на допит журналістів.

За словами Андрія Гожого, нардеп вирішив нацькувати на видання правоохоронців за те, що «Патріот» надрукував статтю, яка має критичний характер. Пашинський вирішив подати заяву з тієї причини, що журналісти газети нібито перешкоджають вільному волевиявленню.

polygraf.net

Згідно з інформацією, правоохоронні органи порушили кримінальну справу за статтею 157 Кримінального кодексу. А на даний момент усі співробітники редакції видання «Патріот» (4 людини), на чолі якої стоїть Андрій Лактіонов, знаходяться на допитах. Зокрема, знаходиться на допиті й Андрій Гожий, який виступає і в якості адвоката, і в якості члена редакції. У своєму повідомленні адвокат також прикріпив фотографії керівників міського відділення поліції та посилання на статтю.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*