У команді Зеленського задумалися про 75% зменшення числа народних депутатів

inshaua.com

Повідомляється, що у відповіді голови держави Володимира Зеленського на петицію, в якій йшлося про питання скорочення числа парламентаріїв до ста осіб, президент зазначив, що вивченням даного питання буде займатися спеціально створений орган — Комісія з питань правової реформи.

У відповіді президента йдеться про те, що скорочення числа парламентаріїв, які входять до складу Верховної Ради, має як позитивні, так і негативні наслідки. А для вирішення питання, яке передбачає зменшення чисельного складу Парламенту, який закріплений у Конституції, необхідний науковий підхід, а також ґрунтовний аналіз.

Зеленський зазначив, що склад Парламенту, що нараховує 450 нардепів, являє собою велике навантаження на держскарбницю. Однак саме цей склад був обумовлений чисельністю населення, різновидом виборчої системи, а також числом виборців. Також у відповіді вказується, що дослідження даного питання покладено на Комісію з питань правової реформи, а його затвердження передбачає необхідність внесення змін до 76-ї статті Основного закону держави.

inshaua.com

Згідно з інформацією, дана Комісія була створена 21 червня поточного року як орган при голові України, який має консультативно-дорадчий характер.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*