Мосійчук не був присутній на засіданні ВРУ 11 липня, однак на сайті говориться про зворотне

www.obozrevatel.com

Парламентарій Ігор Мосійчук в ефірі «Мокрик По Живому» на телевізійному каналі «Громадське» розповів про те, що 11 липня він був відсутній у стінах Верховної Ради, проте електронна реєстрація на офіційному сайті парламенту України свідчить про зворотне. На сайті сказано, що нардеп не брав участі у голосуванні за власний законопроект про хімічну кастрацію педофілів, а також, що він віддав свій голос на користь відставки Павла Клімкіна. Дані голосування проходили саме 11 липня.

За словами народного депутата, він не брав участі у голосуванні, оскільки у цей час був у медичній установі. Також Мосійчук зазначив, що свою картку він нікому не давав, а його відсутність у стінах Верховної Ради можна перевірити у пропускному режимі.

Ігор Мосійчук вважає, що необхідно звернутися до секретаріату парламенту для того, щоб дізнатися, чи міг хтось використати карту нардепа для того, щоб проголосувати на користь відставки голови Міністерства закордонних справ.

www.obozrevatel.com

Раніше повідомлялося, що 11 липня 247 парламентаріїв проголосували за законопроект, згідно з яким у нашій державі буде створено відкритий реєстр педофілів, а також буде впроваджена примусова хімічна кастрація педофілів

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*