Президент Зеленський нагадав Віталію Кличку про непогашений борг

www.gorodkiev.com.ua

Прес-служба Офісу Президента України повідомляє про те, що Володимир Зеленський після свого візиту у місто Дніпро, де керівництво «Південного машинобудівного заводу» (Південмаш) поскаржилося на непогашену заборгованість Київської міської держадміністрації за куплені трамваї, вжив відповідних заходів.

Відзначається, що відразу після візиту голова держави подзвонив Віталію Кличку, міському голові Києва, та попросив віддати борг державному виробничому об’єднанню. За словами Зеленського, Південмаш замовлення виконав, а гроші за роботу не отримав.

Згідно з інформацією, працівники підприємства сповістили Зеленського про те, що у столиці був оголошений новий тендер на придбання трамваїв, але за його умовами переможцем може стати лише закордонна компанія. Президент України також звернув увагу голови Київської міської державної адміністрації на те, що «Південний машинобудівний завод» виявляв бажання взяти участь у даному тендері, однак кваліфікаційні умови це здійснити не дозволили.

www.gorodkiev.com.ua

Повідомляється, що голова держави дав обіцянку допомогти з виділенням необхідних коштів на роботи з реконструкції аеропорту Дніпра.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*