Президент Зеленський помилував Литвинова, засудженого в Росії

hyser.com.ua

На Facebook-сторінці заступника міністра юстиції України Сергія Петухова з’явилося повідомлення, в якому зазначено, що з ініціативи президента України Володимира Зеленського був підписаний наказ про помилування політв’язня Сергія Литвинова. Відзначається, що наказ про негайне звільнення Литвинова був виданий Зеленським 11 липня поточного року.

Відповідно до тексту наказу, Сергій Литвинов, який за рішенням суду Ростовської області відбував покарання в Диканівській виправній колонії, повинен бути негайно звільнений. У повідомленні наголошується, що звинувачення, на підставі яких Литвинова засудили до 8,5 років колонії суворого режиму, були сфабриковані російською стороною.

hyser.com.ua

Нагадаємо, що у 2016 році Литвинов був засуджений в Росії до терміну й переданий в Україну для відбування покарання. Йому інкримінували вбивство цивільних осіб, а також застосування заборонених методів ведення війни під час участі в конфлікті на Південному Сході України. Крім того, Литвинова звинувачували в скоєнні розбійного нападу з подальшим викраденням двох автомобілів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*