Україна повинна помститися Італії і посадити десять італійців у в’язницю України, – Ярош

dosvitok.if.ua

Кандидат в народні депутати України від партії «Свобода» Дмитро Ярош на своїй сторінці в Facebook звернувся до українців із закликом захоплювати громадян Італії, які перебувають на території України. Така заява колишнього лідера «Правого Сектора» стала реакцією на рішення суду Італії, який засудив екс-військовослужбовця Нацгвардії Віталія Марківа до 24 років тюремного ув’язнення.

Ярош, демонструючи свою незгоду з рішенням суду, закликав провести спецоперацію із захоплення громадян Італії, які приїжджають в Україну. За словами екс-лідера «Правого сектора», досить «упакувати» близько десяти італійців і тим самим продемонструвати, що Україна не готова змиритися з винесеним Марківу вироком. Крім того, Ярош запропонував інкримінувати затриманим італійцям вбивство громадян України й засудити їх до довічного ув’язнення. Тим самим він підкреслив, що вважає рішення італійського суду необґрунтованим, а справу проти Марківа – сфабрикованою.

dosvitok.if.ua

Під постом Яроша прес-секретар Генпрокурора України Лариса Сарган заявила про необхідність також приділити увагу ситуації можливого звільнення Кирила Вишинського, підозрюваного в держзраді. За словами Сарган, його можна було б обміняти на українських політв’язнів, яких утримують в Росії. Вона вказала в коментарі дату, час і місце проведення суду. Ярош відповів, що обмін не найкращий варіант, але якщо немає іншої можливості, то можна розглянути його. Крім цього обіцяв повідомити інформацію про місце і час суду «нашим київським хлопцям».

У зв’язку з появою публікаціями виникає питання – чи є це прямою вказівкою Генпрокурора Юрія Луценка для тиску на суд у справі Вишинського?!

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*