Влада України причетна до вбивства журналіста Олеся Бузини, — адвокат

metateka.com

Адвокат матері вбитого українського Журналіста Олеся Бузини Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook повідомив, що після того, як буде сформований новий склад парламенту України, він має намір направити в ДБР та СБУ заяву про причетність української влади до вбивства журналіста.

За словами Кузьміна, оскільки при старому керівництві країни розслідування вбивства Бузини зумисне затягували, то всі надії покладалися на нового президента України Володимира Зеленського. Тому для всіх тих, хто небайдужий до подій, пов’язаних з вбивством Бузини, стало справжнім розчаруванням, коли новий голова держави відмовив матері вбитого журналіста в особистій зустрічі.

На думку Кузьміна, своїм рішенням Зеленський продемонстрував, що для нього на даний момент на першому місці стоять парламентські вибори, а не справедливе розслідування вбивства українського журналіста.

metateka.com

У зв’язку з цим, як зазначає адвокат, було прийнято рішення відновити розслідування відразу після підбиття підсумків виборів. Зокрема, вже готуються відповідні заяви в ДБР та СБУ. Кузьмін також наголосив, що має намір підтримувати зв’язок з представниками міжнародних організацій, таких як ООН, ОБСЄ та інформувати їх про хід розслідування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*