Зеленський в Одесі влаштував рознос чиновникам

Dumskaya.net

Голова держави Володимир Зеленський 13 червня відвідав місто Одесу з робочим візитом.

Згідно з інформацією, після прибуття президент був ознайомлений зі здійсненням проекту з розвитку контейнерного та зернового терміналів у порту міста. Також голова Офісу президента Андрій Богдан разом з Зеленським були присутні на презентації доповідей чиновників та представників інвесторів, які залучені у будівництві зернового комплексу.

Відзначається, що Володимир Зеленський звернувся до виконуючого обов’язки голови Державної фіскальної служби Олександру Власову з проханням звільнитися, а також виступив з претензією про те, що 4 керівники митниць не були звільнені, а просто відправлені у відпустки. Раніше президент рекомендував звільнити цих 4-х керівників, які працюють неефективно.

Також президент обурився відсутністю керівника морського порту міста Одеси Ігоря Ткачука. Відповідно до слів присутніх, Ткачук, повертаючись з відпустки, не зміг вчасно пройти митний контроль.

Dumskaya.net

Повідомляється, що у процесі наради було піднято питання корупції, до якої залучені інспектори Державної служби України з безпеки на транспорті. Зокрема, вони беруть хабарі за проїзд вантажівок, які є перевантаженими. Президент України, у свою чергу, заявив, що подзвонить прем’єр-міністру Володимиру Гройсману з проханням посприяти у звільненні голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*