Акція “Вимкни Медведчука” пройде біля будівлі СБУ 13 липня

Informator.news

Активіст Сергій Стерненко поінформував у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що 13 липня пройде акція під назвою «Вимкни Медведчука» біля будівлі Служби безпеки України, розташованої на вулиці Володимирська, будинок 33, а не під будівлею телевізійного каналу «112».

У своєму повідомленні Стерненко зазначив, що у зв’язку з тим, що у нічний час доби люди Медведчука обстріляли його ж будівлю телевізійного каналу, акція біля неї, яка була запланована на 18:00, скасовується. За словами активіста, не можна ризикувати життями, а також допустити поранення та загибель людей у тому випадку, якщо буде здійснений ще один терористичний акт у ході акції протесту.

Informator.news

Стерненко повідомив, що подібна ситуація, а також відкрита робота спецслужб Російської Федерації у тилу країни, не може й далі залишати народ байдужим. Саме тому, активіст вважає, що доречним є провести акцію о 18:00 на вулиці Володимирській у Києві, де розташована будівля Служби безпеки України.

Сергій Стерненко зазначив, що у ході протесту необхідно дізнатися, скільки ще народ буде слухати про відсутність повноважень на тюремне ув’язнення Медведчука, який причетний до потоків пропаганди та нічного теракту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*