Ярош: журналістам і всім потрібно «закрити горлянки», інакше — розстріл – «у нас війна»

provaiderov.net

Колишній голова політичної сили «Правий сектор» Дмитро Ярош, який займає третє місце у списку від партії «Свобода», прокоментував теракт, що стався біля будівлі телеканалу «112 Україна».

За словами політика, якщо керівництво держави не вживає заходів з протидії ворогові, тоді за це беруться патріоти. Ярош також порадив звільнитися працівникам «ворожих» каналів, оскільки життя та здоров’я повинно бути дорожче, ніж гроші, які одержуються від проросійських представників. А тим людям, які на даний момент стурбовані порушеннями прав людини та свободи слова, політичний діяч закликав замовкнути.

Дмитро Ярош зазначив, що є противником зайвого насильства, проте за відсутності іншого виходу, він виступає за нього.

provaiderov.net

Відзначається, що у заяві політсили «Опозиційна платформа — За життя» стосовно даного інциденту сказано, що обстріл будівлі телеканалу є актом відвертого залякування та терору. А особами, що надихали на ці дії, є низка політиків, серед яких Генеральний прокурор Юрій Луценко. Саме він розпалював ворожість до деяких телеканалів в Україні. Також, на думку «ОПЗЖ», представники націонал-радикалів є виконавцями теракту. Вони відчували свою безкарність, як у період правління колишнього президента, так і нині під захистом Юрія Луценка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*