Кандидат у народні депутати України скоїв напад на відомого волонтера

Gang of people advancing on viewer night shadows

Повідомляється, що у мережі Інтернет був опублікований відеозапис з камер спостереження, на якому людина, схожа на Юрія Дідовця, кандидата у парламент в окрузі No220 міста Києва, скоїв напад на Євгена Котляренка, громадського діяча та волонтера.

Згідно з інформацією, на відеозаписі чітко можна побачити, що імовірно Юрій Дідовець відкрив двері автомобіля Котляренко та почав бити у голову. Внаслідок нападу потерпілий опинився у медустанові, де лікарі встановили, що Котляренку нанесені ушкодження середньої тяжкості.

Очевидці події стверджують, що Дідовець прибув на місце інциденту на машині «Шевроле» з номером «АА 5222 СС», а за кермом перебувала Анна Рудник, його дружина.

Відзначається, що цей напад може бути пов’язаний з діяльністю волонтера у штабі іншого кандидата до Верховної Ради по цьому ж округу — Олексія Окопного.

Олексій Окопний також прокоментував цей інцидент. За його словами, напад є спробою залякування його прихильників та працівників штабу. А причиною є лідерство Окопного у 220 київському окрузі, з яким не можуть змиритися опоненти.

Раніше повідомлялося про те, що вночі 10 липня біля будинку на Євгена Котляренка було скоєно напад особою, яка представилася Юрієм Дідовцем.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*