Україна стала на два потяги ближче до Європейського Союзу

onlineua.club

Керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов інформує, що підприємство має намір запустити пасажирські поїзди, які прямуватимуть до столиці двох держав Європейського Союзу – Чехії та Німеччини. Так, він зазначив, що на даний момент у «Укрзалізниці» є 21 поїзд, саме їх планують виділити для маршрутів в Прагу та Берлін. Дані відомості Кравцов опублікував у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук».

Також він зазначив, що «Укрзалізницю» часто просять пояснити доцільність подорожей закордон за допомогою залізничних шляхів. У зв’язку з цим, він розповів, що 13-го липня в Україну на поїзді прибув мільйонний пасажир поїзда «Київ-Перемишль».

onlineua.club

Крім цього, Кравцов розповів, що цим маршрутом вже кілька років. В «Укрзалізниці» подбали про те, щоб там був належний сервіс, зручний графік та доступна ціна квитків. Також він додав, що близько третини пасажирів цього маршруту є іноземцями, які їдуть подорожувати по Україні. До того ж, при подорожі в поїзді люди істотно економлять час та не стоять в довгих чергах на кордоні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*