Порошенко не збирається з’являтися на призначений йому допит в ДБР

letknow.news

Петро Порошенко, екс-голова держави, поінформував у соцмережі «Твіттер» про те, що він на момент 17 липня, коли призначено допит у правоохоронному органі — Держбюро розслідувань, буде знаходитися у Страсбурзі, тим самим не зможе з’явитися на процесуальну дію.

У своєму повідомленні Порошенко зазначив, що 17 липня у французькому місті Страсбург він зустрінеться з новими членами Європейського парламенту, а також іншими політичними лідерами. Метою даних зустрічей є обговорення питання стосовно звільнення всіх полонених громадян України на території Російської Федерації.

Виходячи з тексту повідомлення, головною думкою послання полягає у тому, щоб повідомити про свою відсутність на території держави саме у той день, коли правоохоронний орган Держбюро розслідувань мало намір провести допит Порошенка у кримінальному виробництві про відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом, а також легалізації акцій підприємства «Кузня на Рибальському» в офшорах.

letknow.news

Нагадаємо, що Держбюро розслідувань викликало екс-голову України Петра Порошенка на допит, датою проведення якого було призначено 17 липня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*