«Ощадбанк» України цинічно забирають у народу і нового президента

inshaua.com

Голова Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко виступила із заявою про те, що зараз йде підготовка фактичної приватизації «Ощадбанку». Вона зазначила, що зараз можна побачити, як кланова система приймає спроби підпорядкування собі новій владі.

Якщо ж голова держави Зеленський не змінить кредитно-фінансову політику та не поставить нове керівництво Національного банку, яка протягом п’яти років допомагало грабувати українців та знищувати середній клас, то це буде означати, що стара система здобула перемогу.

Політик також обурилася, що в країні процвітає політична невизначеність та хаос напередодні виборів у Раду. Всім ці користуються представники старої системи для того, щоб розтягнути залишки майна держави та національного надбання.

На думку політика, яскравим підтвердженням її слів є рішення уряду, який фактично готує приватизацію «Ощадбанку». Дане рішення свідчить про те, що стара влада відбирає стратегічну власність нашої країни. Водночас, все це відбувається на очах у глави держави Зеленського. Так, державний банк став переходити в приватне акціонерне товариство.

inshaua.com

Тимошенко зазначає, що часто під виглядом таких угод розпродають акції та, найімовірніше, «ОщадБанк до цього вже підготували».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*