У пошуках інопланетян 400 тисяч американців готові штурмувати “Зону 51”

www.anews.com

Заклик співтовариства в соціальній мережі «Фейсбук», присвяченого заходу під назвою «Штурм “Зони 51”. Вони не зможуть зупинити нас усіх», викликало масовий відгук користувачів.

Приблизно 445 тисяч осіб погодився зустрітися 20 вересня недалеко від знаменитої військової бази «Зона 51», щоб упевнитися в наявності на цьому об’єкті доказів інопланетного життя.

На флешмоб вже відреагували в Пентагоні. Офіційний речник Військово-Повітряних сил Сполучених Штатів Лора МакЕндрюс заявила, що оборонне відомство поінформоване про існування групи в соцмережі «Фейсбук», і не рекомендує намагатися проникнути на секретний об’єкт, який охороняється.

www.anews.com

Військова база, розташована на півдні штату Невада, США, привернула до себе увагу уфологів після численних публікацій про крах інопланетного корабля, залишки якого разом з тілами пілотів нібито вивчалися в «Зоні 51». Уряд Сполучених Штатів неохоче визнало існування бази, заперечуючи «інопланетну тематику» досліджень на ній. Офіційно в «Зоні 51» ведеться розробка експериментальних літальних апаратів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*