По місцях зйомок серіалу про катастрофу на ЧАЕС відкрито туристичний маршрут

znaj.ua

Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації відкрило новий маршрут для туристів, який буде пролягати по локаціях, показаним в серіалі HBO «Чорнобиль».

Як пояснила Марина Хонда, яка обіймає посаду заступника голови КМДА, завдяки телешоу 2019 року про катастрофу на ЧАЕС в Зоні відчуження спостерігається приплив туристів. Рішення мерії столиці України створити туристичний маршрут має привернути увагу громадськості до проблем, які є у ліквідаторів тієї аварії 1986 року.

У новий туристичний маршрут входять вулиці Богдана Хмельницького і Хрещатик, Арка дружби народів і присвячений Чорнобильській катастрофі національний музей. Тривалість екскурсії складає чотири години.

Для «занурення» в період, який настав після катастрофи на Чорнобильській АЕС, туристичний автобус перед стартом екскурсії буде оброблятися «спецрозчином», що застосовувався ліквідаторами в зараженій зоні для очищення від радіаційного небезпечного пилу.

znaj.ua

Тур відкриється для замовлень з понеділка наступного тижня, повідомляє Інтернет-видання «Страна.ua».

Нагадаємо, що серіал «Чорнобиль», прем’єра якого відбулася в поточному році, став найбільш рейтинговим, випередивши фентезійну «Гру престолів». У п’яти епізодах розкриваються причини аварії, дії радянських вчених і партійних діячів. Багато персонажів мінісеріалу мають реальних прототипів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*