Нова Верховна Рада розпочне свою роботу вже в серпні

www.all.net.ua

Олександр Корнієнко, керівник передвиборного штабу політсили «Слуга народу», в ефірі «Радіо Свобода» 13 липня заявив про те, що перше засідання нового складу парламенту України може бути скликано раніше, ніж це передбачено законом.

За словами керівника передвиборного штабу, політична сила не має наміру чекати закінчення 30-и днів, у ході яких має пройти парламентське засідання. Корнієнко зазначив, що імовірно новий склад Ради може бути скликано 15-го серпня на перше засідання. Він вважає, що гарною ідеєю є прив’язка даної знаменної події зі святом Дня Незалежності.

Також керівник штабу партії заявив у своєму інтерв’ю «Радіо Свобода», що політична сила прийняла рішення залишити старий логотип «Слуги народу», відмовившись від нового.

www.all.net.ua

Корнієнко вважає, що розумним рішенням є йти на парламентські вибори з колишнім «зе-дизайном», який допоміг привести Володимира Зеленського до перемоги на виборах голови України у цьому році. А новий логотип, що зображає чоловіка на велосипеді з булавою у правій руці, хоч і планувався використовуватися на виборах до Верховної Ради України, проте даний стиль логотипу буде застосований у майбутньому.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*