Учасник «бурштинової справи» депутат Поляков забив на суд України і йде в Раду

times.com.ua

Дані Єдиного реєстру судових рішень свідчать про те, що у вересні поточного року у Печерському райсуді міста Києва пройде судове засідання по «бурштиновій справі», у рамках якої обвинуваченим є Максим Поляков, нардеп від політичної сили «Народний фронт». На даний момент Поляков є кандидатом у парламент у 101-му окрузі у Кіровоградській області.

Згідно з інформацією, дану кримінальну справу правоохоронні органи завели у листопаді 2016 року за фактом одержання неправомірної вигоди при пособництві закордонної компанії у реалізації діяльності з видобутку бурштину на території нашої держави.

Відзначається, що досудове розслідування даної справи тривало протягом 2 років. У рамках розслідування були залучені детективи антикорупційного державного органу Національного антикорупційного бюро України, які перебували під керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Повідомляється, що нардепу Полякову було пред’явлено обвинувачення за частиною 4 статті 368 Кримінального Кодексу України. У даній статті йдеться про прийняття пропозиції, обіцянку або одержання неправомірної вигоди посадовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

times.com.ua

Згідно з даними, минулого місяця відбулося попереднє судове засідання, однак прокурори звертаються зі скаргами стосовно того, що обвинувачені не приходять на судовий процес, а також ніяк не пояснюють причину свого нез’явлення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*