Рахунки партії Саакашвілі заблокували в «ПриватБанку»

www.vatra.net.ua

Партійні рахунки «Руху нових сил» були заблоковані ПриватБанком. Про це заявив Давид Сакварелідзе, який входить до ради політичної партії та раніше обіймав посаду заступника Генерального прокурора.

Під час прямого ефіру в соціальній мережі «Фейсбук» Сакварелідзе розповів, що в ПриватБанку політсилою було відкрито три рахунки, оскільки відкрити рахунок в інший фінансово-кредитній організації партія не встигала. Він зазначив, що найбільший банк країни блокує кожен фінансовий платіж і пожертвування, що надходять на партійні рахунки. Політик також нагадав, що нині цей банк є державним.

Він процитував представників ПриватБанку, які на питання обґрунтування блокування послалися на рішення свого керівництва. Сакварелідзе уточнив, що кошти від прихильників політсили надходять для політичної реклами, паливо для транспортних засобів та інші статті витрат, але ці платежі повертаються назад відправникам.

www.vatra.net.ua

Нагадаємо, що націоналізація ПриватБанку, власником якої був бізнесмен і колишній голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський, проведена у 2016 році та заперечується ним в судовому порядку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*