МОЗ України — електронні сигарети повинні бути прирівняні до традиційних

www.1zoom.me

Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я, поінформувала у соцмережі «Фейсбук» про те, що відомство пропонує створити законодавчий акт, в якому необхідно закріпити визначення електронних сигарет, а також ввести безліч обмежень на продаж тютюну.

На думку в.о. голови, дані заходи будуть сприяти збереженню здоров’я жителів України, а також зможуть законодавчі акти України зробити більш схожими на законодавство держав Євросоюзу. Згідно з інформацією, відомство хоче ввести заборону на продаж спеціального тютюну для самокруток, жувального тютюну, а також сигарет, які володіють запахом та смаком. Законодавчо пропонується також заборона сигарет, що перевищують вміст нікотину понад 1 мг, монооксиду вуглецю та смоли по 10 мг.

Міністерство хоче заборонити продаж тих виробів з тютюну, які створюють враження нанесення користі здоров’ю людини у результаті куріння, серед них — вироби з кофеїном, вітамінами та іншими добавками. Під заборону можуть потрапити вироби з тютюну з використанням добавок, що забарвлюють дим або ж полегшують його засвоєння в організмі та вдихання.

www.1zoom.me

На думку МОЗ, в таких складових сигарети, як папір, капсули та фільтр не повинно міститися домішок, нікотину та будь-яких ароматів. За словами Уляни Супрун, у законодавчих актах вперше буде закріплено визначення електронних сигарет, а також інших методів споживання тютюну. Відзначається, що у законодавчому акті буде визначено, що нагрів тютюну, його згоряння та тління буде визначено процесом куріння. А власне електронні сигарети будуть прирівняні до традиційних.

Виконувачка обов’язків голови відомства зазначила, що дані обмеження є частиною практики Європейського простору, яка вже протягом 3-х років діє у державах-членах Європейського союзу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*