Глава підрозділу «Слуги народу» став винуватцем смертельного ДТП

facebook.com/OleksiiSerdiukov

Керівник осередку політичної партії «Слуга народу» в Полтавській області Олексій Сердюков у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» розповів, що став винуватцем дорожньо-транспортної пригоди зі смертельними наслідками.

Варто зазначити, що аварія сталася 13.07.19. у вечірній час доби на трасі «Полтава-Суми». ДТП забрала життя 39-річної жінки, яка перебувала в автомобілі ВАЗ-21099, який зіткнувся з машиною Сердюкова Toyota Сorolla. Крім цього, ще двоє людей, які були в цій машині, знаходяться у важкому стані.

Спочатку у Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомляли, що за кермом Toyota перебувала жінка, однак пізніше стали з’являтися відомості про те, що автомобілем керував голова полтавського відділення «Слуги народу».

facebook.com/OleksiiSerdiukov

Пізніше політик сам написав у соціальних мережах про те, що автомобілем керував він. Сердюков вирішив піти на обгін, проте у нього провалилася передача та він врізався в інший автомобіль. У машині з політиком була й кореспондент Олена Кузіна, яка зараз у важкому стані.

Сердюков також додав, що готовий взяти на себе всі витрати на лікування потерпілих, а також інші витрати.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*