Медведчук і Порошенко спільно працюють над проектом “Зеленський – це ненадовго”

360.biz.ua

Станіслав Бєлковський, російський політолог, вважає, що Петро Порошенко, колишній голова держави, та Віктор Медведчук, голова політичної ради партії «Опозиційна платформа — За життя», об’єднали свої зусилля для протистояння Володимиру Зеленському, нинішньому президентові України.

За словами експерта, існують докази того, що Порошенко та Медведчук працюють разом в узгодженні з керівництвом Російської Федерації, здійснюючи спільний неформальний проект проти чинного голови держави.

На думку Бєлковського, спільним завданням обох політиків є блокування Зеленського, обмеження його фактичних повноважень, а також створення кількох центрів сили та влади, в яких зможе працювати РФ.

360.biz.ua

Політолог вважає, що люди, які організовують телеміст між українським та російським телевізійними каналами, не збиралися приступати до здійснення даного проекту. А метою був лише скандал, внаслідок якого підвищився рейтинг в обох політичних партій напередодні виборів до Верховної Ради України. Зокрема, політсила «ОПЗЖ», яка у результаті гонінь на телеміст та його скасування лише мобілізувала свій проросійський електорат. Також «Європейська солідарність», яка приписала собі заслуги за організацію кампанії проти телемосту з російським телеканалом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*