Затримання соратників Петра Порошенка можуть початися в другій половині серпня

www.sobitie.com.ua

Колишній заступник керівника Адміністрації президента часів правління Януковича Андрій Портнов у своєму профілі в соціальній мережі «Телеграм» розмістив запис, в якому висловив думку про те, що вже після того, як пройдуть вибори у Верховну Раду та буде обрано нове керівництво правоохоронних органів країни, стануть можливими обшуки, затримання та арешти майна всіх тих чиновників, хто порушував законодавство при правлінні Порошенко.

Портнов вважає, що арешти соратників колишнього лідера нашої держави Порошенко можуть початися вже з другої половини наступного місяця, після того, як новому керівництву передадуть управління правоохоронними органами.

www.sobitie.com.ua

На думку політика, зараз дуже важливо не дати вказаним чиновникам піднятися вдруге. Він вважає, що вже в наступному місяці новій владі слід провести масові облави, обшуки, арешти та конфіскацію майна у соратників Порошенка.

Крім цього, на даний момент основною причиною, по якій сам Порошенко ще не заарештований, є той факт, що на чолі Генеральної прокуратури все ще стоїть Юрій Луценко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*