У Києві турист з Ірландії жебракував близько 3-х тижнів

Kiev.informator.ua

Повідомляється, що дві дівчини знайшли в одному з парків міста Київ туриста з Республіки Ірландія, який близько 3-х тижнів просив їжу у перехожих людей, а місцем його проживання була вулиця.

Згідно з інформацією, Баррі Кеннеді, житель столиці Ірландії — Дубліна, приїхав до столиці України як турист. Після знаходження у Києві близько 7 днів, він вирішив відправитися у місто Одесу, купивши квиток на поїзд. Після цього, з розповіді ірландця, на Центральному залізничному вокзалі до нього підійшла жінка, яка вкрала всі речі туриста. Також серед вкрадених речей був зворотний квиток до Ірландії, гроші та мобільний телефон.

Баррі Кеннеді розповів, що він також звертався у консульство Республіки Ірландія у нашій державі, проте там він отримав відмову у допомозі. Далі перебування у Києві турист пам’ятає досить смутно, він жебракував, просив їжі у перехожих, а також пив алкоголь у спробі забутися. Також за цей час турист кілька разів був побитий, а при зверненні до правоохоронних органів — допомоги він не отримував.

Kiev.informator.ua

Ірландець повідомив, що коли він звертався до медустанов, там його теж виганяли через відсутність грошей. Внаслідок безвихідної ситуації та численних відмов у допомозі Баррі Кеннеді зізнався, що щиро бажав напитися та померти. Однак дві дівчини, які знайшли його, викликали співробітників правоохоронних органів та швидку допомогу. Як виявилося, у Києві знайшлися й інші небайдужі люди, які готові допомогти ірландському туристу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*