Україна святкуватиме День Незалежності без військового параду

hyser.com.ua

На сайті Офісу Президента України йдеться про те, що Володимир Зеленський, голова держави, здійснив підписання указу, згідно з яким святкування Дня незалежності буде проходити без військового параду.

Згідно з інформацією, забезпечення фінансових питань організації та проведення святкування, а також розробка плану заходів на державне свято — День незалежності, були доручені уряду. У тому числі, Кабмін повинен забезпечити трансляцію радіо- та телепередач, документальних та художніх фільмів, які володіють відповідною тематикою.

На зовнішньополітичне відомство Володимир Зеленський поклав обов’язки забезпечення проведення свята закордонними дипустановами. А Київська міська держадміністрація, а також обладміністрації повинні зайнятися розробкою планів заходів з підготовки та святкування державного свята. У свою чергу на правоохоронні органи було покладено забезпечення безпеки громадян України у ході святкування.

hyser.com.ua

Нагадаємо, що 9 липня голова держави заявив про скасування військового параду на честь Дня незалежності. Володимир Зеленський повідомив, що кошти, які були виділені на проведення параду, перерахують військовослужбовцям України, а святкування держсвята буде проходити в новому форматі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*