Третій Майдан погубить всю Україну, — Турчинов

www.pinterest.co.kr

Олександр Турчинов, колишній голова Ради Національної безпеки та оборони України, заявив, що на нинішньому етапі розвитку нашої держави важливим є підтримання України та недопуск політичної ситуації, що склалася у період 2013-2014 років.

У своєму інтерв’ю виданню під назвою «Лівий берег» Турчинов зазначив, що він точно не бажає того, щоб ситуація, що склалася у країні, вийшла з-під контролю, та відбулося повернення до часів 2013-2014 років. На думку колишнього голови РНБО, третій Майдан не можна допустити, адже запас міцності, який є у нашої країни, досить невеликий.

Олександр Турчинов заявив, що нове керівництво України повинно припинити дотримуватися наміченого шляху неадекватного популізму, що полягає у постійних обіцянках закінчення війни, люстрації половини держави та створенні економічного дива. Замість цього нова влада повинна професійно оцінювати ситуацію, а також професійно функціонувати.

www.pinterest.co.kr

Турчинов вважає, що запит на подібну риторику у суспільства завжди буде, однак людина, яка робить ставку на «чудеса», у кінцевому підсумку отримає лише горе та розчарування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*