Прихильники Порошенко спробували захопити Держбюро розслідувань України

Facebook/Державне бюро розслідувань

У прес-службі Державного бюро розслідувань України повідомили, що 15 липня в будівлі правоохоронного органу пройшла акція протесту прихильників екс-президента України Петра Порошенка, які вимагали припинити розслідування справи щодо колишнього голови держави. За словами директора ДБР Романа Труби, поведінка протестувальників вийшла далеко за рамки правового поля й підкреслив, що дана подія є політичним тиском на роботу правоохоронного органу.

Директор ДБР розповів, що учасники протесту принесли до будівлі відомства вогнегасники, перешкоджали в’їзду та виїзду транспорту, а також зірвали важливу зустріч з європейськими партнерами.

Facebook/Державне бюро розслідувань

Труба зазначив, що поки в країні не сформується високий рівень політичної культури, складно говорити про успішне проведення «гучних розслідувань». Проте, він додав, що, попри тиск з боку представників активу партії «Європейська солідарність», ДБР має намір продовжити розслідування, дотримуючись принципів об’єктивності та незаангажованості.

Труба підкреслив, що ДБР знаходиться поза політикою, а тому має намір діяти незалежно від політичних уподобань окремих осіб.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*