Переговори з Росією мають бути прирівняні до державної зради, — Вакарчук

MOSCOW, RUSSIA - JULY 10, 2019: Opposition Platform - For Life Chairman Viktor Medvedchuk (C) during a meeting between Dmitry Medvedev, Russia's Prime Minister and United Russia Chairman, and a delegation of the Ukrainian political party Opposition Platform - For Life. Dmitry Astakhov/POOL/TASS (Photo by Dmitry AstakhovTASS via Getty Images)

У прес-службі партії Святослава Вакарчука «Голос» повідомили, що представники даної політичної сили мають намір домогтися того, аби переговори з РФ кваліфікувалися як акт державної зради. Відзначається, що партія підготувала відповідний законопроект, який покликаний криміналізувати «сепаратні переговори».

У повідомленні наголошується, що під категорію «сепаратні переговори» планується віднести переговорний процес з представниками влади РФ, ініційований від імені України з приводу внутрішньої та зовнішньої політики держави.

Члени партії «Голос» виступають за те, щоб СБУ була наділена повноваженнями запобігати такого роду переговорам. Крім того пропонується, аби Національна рада з питань телебачення та радіомовлення позбавляла ліцензії всі канали, які підтримують або транслюють «сепаратні переговори».

1k.com.ua

У законопроекті зазначено, що у якості покарання за організацію і проведення переговорів з РФ пропонується позбавлення волі на строк від 13 до 15 років, а також заборона на заняття певних посад упродовж 5 років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*