МЗС України вказав Угорщині на її місце, і закликав не втручатися в політичне життя країни

pressfrom.info

Єгор Божок, тимчасово виконуючий обов’язки голови Міністерства закордонних справ України, написав у своєму профілі у соціальній мережі «Твіттер» про те, що представники Угорщини повинні поводитися обережніше при вступі у взаємодію у Закарпатській області з громадянами України, що володіють угорським походженням.

У зовнішньополітичному відомстві повідомили про те, що був викликаний Іштван Ійдярто, угорський посол в Україні, на зустрічі з яким Єгор Божок висловив свою стурбованість діями влади Угорщини. Відзначається, що дані дії, у свою чергу, мали ознаки втручання у внутрішньополітичні процеси нашої держави.

Згідно з інформацією, приводом для занепокоєння влади України є зустріч Віктора Орбана, прем’єра Угорщини, з Василем Брензовичем, парламентарієм від політичної сили БПП та главою Товариства угорської культури Закарпаття. Також керівництво нашої держави стурбоване візитами на Закарпаття офіційних осіб Угорщини, які висловлювали підтримку деяким кандидатурам на майбутніх парламентських виборах.

pressfrom.info

Відзначається, що всупереч рекомендаціям України, 15 липня на Закарпаття з візитом неофіційного характеру прибув Гергей Гуяш, голова адміністрації угорського прем’єра, з метою участі у заході, який проходив в Ужгородському районі. МЗС розцінює дані дії як порушення дипломатичних канонів. Тому Угорщині рекомендували до закінчення виборчого процесу утриматися від поїздок на Закарпаття або організації заходів, які можуть бути розцінені як агітація.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*