Мінрегіон опублікував тарифну сітку для обласних центрів

фото: marionetki.net

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ на своєму офіційному сайті опублікувало тарифну сітку оплати комунальних послуг в обласних центрах України.

Згідно з наданою інформацією станом на 1 квітня мешканці Києва за утримання та обслуговування будинків і прибудинкових територій повинні оплачувати 4,88 гривень за квадратний метр. Друге місце в рейтингу займає Чернігів, з оплатою в розмірі 3,2 грн / м2. Для мешканців Житомира розмір квартплати становить 3,16 грн / м2. Четверте місце належить Білій Церкві з тарифом 3,08 грн / м2. Останню позицію в ТОП-5 займає Тернопіль з тарифом 3,05 грн / м2.

Розмір квартплати в Чернівцях (0,97 грн/м2) і Полтаві (0,64 грн/м2) не змінювався з 2008-2010 років і є мінімальним по всій території України.

Однак надану інформацію неможливо вважати об’єктивною. До її складу входять абсолютні цифри без уточнень на кількість послуг, що надаються. Наприклад, в деяких містах оплата за обслуговування ліфтів та вивезення сміття не входить в загальний тариф за обслуговування будинків і прибудинкових територій.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*