В Одесі з’явилися нові неординарні політичні білборди

dumskaya.net

Повідомляється, що на вулицях Одеси з’явилися нові скандальні бігборди з цитатами співголови політичної сили «Опозиційна платформа — За життя».

Згідно з інформацією, на нових плакатах надруковані фрази Вадима Рабиновича, співголови політичної партії «Опозиційна платформа — За життя», які є критикою стосовно його нинішніх членів партії Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна.

Відзначається, що на одному з плакатів надрукована цитата Рабиновича про те, що всі підвищення тарифів будуть спрямовані у кишені Бойка та Льовочкіна, а інший бігборд несе у собі образу даних політиків.

Відповідно до інформації, ці фрази дійсно є словами Вадима Рабиновича, який у період 2018 року висловлювався подібним чином при спілкуванні з журналістами або на телебаченні.

dumskaya.net

Тоді нинішній співголова партії ОПЗЖ заявляв, що жителі України повинні розуміти, що кошти від підвищення тарифу на газ будуть спрямовані у кишені облгазів, лідерів «Опоблоку» Бойка та Льовочкіна. Зокрема Рабинович запевняв, що ніколи не об’єднається з ними в одну політичну партію.

Нагадаємо, що подібні борди почали з’являтися у місті з кінця минулого місяця.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*