Партію “Голос” команда Порошенка намагається дискредитувати через СМС

znaj.ua

У західноукраїнських областях виборці отримують СМС-повідомлення, в яких їх закликають не віддавати свої голоси за політичну партію «Голос». Про це розповів Святослав Вакарчук, лідер політсили та музикант.

В інтерв’ю Інтернет-телеканалу «Громадське» політик заявив, що СМС з таким, що дискредитує «Голос» текстом почали розсилатися по Західній Україні 14 липня. За словами Вакарчука, невідомі стверджують, що його політсила не подолає прохідний бар’єр, і замість «розпилення» голосів необхідно вибрати «справжні проєвропейські сили».

Музикант додав, що його партія вже звернулася в правоохоронні структури через цю СМС-розсилки.

Вакарчук також розповів, що номер, з якого здійснюється масова відправка цих повідомлень, і номер, з якого виборців Львівщини запрошують на агітаційний концерт «Європейської солідарності» і зустріч з Петром Порошенком — один і той же.

znaj.ua

На підтвердження слів лідера партії, представники «Голосу» продемонстрували скріншоти з повідомленнями, в яких розповідалося про зниження рейтингу політсили Вакарчука. Також були показані скріншоти з повідомленнями, в яких жителі Західної України були проінформовані про агітаційний тур екс-президента Петра Порошенка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*