Вибори закінчити не можна: Україна хоче провести дострокові місцеві вибори

unpp.com.ua

Згідно із заявою Руслана Стефанчука, який є представником гаранта держави в законодавчому органі та кандидатом в депутати від політсили «Слуга народу», вибори в органи місцевого самоврядування можуть пройти достроково.

В ефірі каналу ICTV представник Зеленського в Раді розповів, що в президентській команді розглядаються різні можливості з метою ефективного проведення перезавантаження системи «влада — людина». Серед розглянутих варіантів є й організація регіональних виборів достроково, восени майбутнього року або до цього періоду.

Крім іншого Стефанчук додав, що Володимир Зеленський усвідомлює, що сенс в зміні осіб у форматі чинної системи влади відсутня, і провів аналогію зі свіжим огірком, який в тарі з прокислими огірками стає таким же.

unpp.com.ua

Представник політсили «Слуга народу» підкреслив, що своїм завданням команда нової влади вважає здійснення змін в системі.

Нагадаємо, що регіональні вибори повинні бути проведені в наступному році. Минулі вибори відбулися у 2015 році, з першим туром 25 жовтня, і другим туром 15 листопада, запам’яталися найнижчою явкою виборців за всю історію країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*