Держдеп США: Україна виконує свої Мінські зобов’язання максимально можливим чином

teletap.org

Представник Державного департаменту Сполучених Штатів повідомляє про те, що Америка не є прихильником ідей, які передбачають зміну форматів міжнародних переговорів, що стосуються ситуації в Україні.

Відзначається, що дипломат прокоментував той факт, що Володимир Зеленський, голова України, запропонував збільшити кількість учасників у переговорному процесі стосовно питання врегулювання ситуації на Сході України. Зокрема, президент запропонував приєднати до переговорів голову адміністрації Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа.

За словами представника Держдепу, Америка повністю підтримує дії президента України, які націлені на пожвавлення реалізації Мінських угод. Також дипломат вважає, що наша держава виконує свої зобов’язання у рамках даного формату усіма можливими способами.

teletap.org

У свою чергу Російська Федерація повинна надходити подібно Україні у рамках реалізації Угод. Але, на думку представника Державного департаменту США, будь-які зміни наявних переговорів не зможуть сприяти усуненню дійсної перешкоди імплементації Мінська — відсутності у РФ політичної волі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*