Нові способи підкупу виборців перед виборами до Верховної Ради

nv.ua

У прес-центрі Нацполіції інформують про нові методи підкупу електорату з боку кандидатів у парламентарії Верховної Ради. Співробітники поліції розповіли, що зловмисники активно користуються нововведеннями.

Так, правоохоронці виявили факти підкупу електорату за допомогою квитків на різні заходи розважального характеру або ж подарункових сертифікатів на покупки тієї або іншої техніки. Дані відомості озвучив керівник Головного слідчого управління Національної поліції Максим Цуцкірідзе.

Варто зазначити, що співробітники правоохоронних органів порушили 217 кримінальних справ по фактах, що мають відношення до виборчого процесу. Близько 80% всіх цих справ заведені через підкуп виборців.

nv.ua

Водночас, інформаційне агентство «ОПОРА» інформує, що в соціальних мережах з’явилися відеозаписи, де помічник нардепа та кандидата в парламентарії Ради Максима Бурбака Лілія Семенюк жертвує кошти в фонд церкви та виступає із закликом віддати свій голос за Бурбака на позачергових парламентських виборах.

Також підкреслюється, що Бурбак доручив своїй помічниці пожертвувати церкві 20 тисяч гривень. При цьому, сама Семенюк каже, що даний інцидент стався близько двох місяців тому, коли виборча кампанія ще не стартувала.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*