Україна повинна отримати право на проведення Олімпійських ігор

President.gov.ua

Цього вівторка 16.07.19. президент Зеленський виступив із заявою про те, що нашій країні слід розробити стратегію для завоювання права на те, щоб Олімпійські ігри були проведені в Україні. Всі необхідні вказівки лідер дав керівнику НОК Сергію Бубці та голові Мінспорту Ігорю Жданову.

Так, політик наголошує, що країні потрібен план, щоб Україна могла заявити про готовність побудувати всі необхідні об’єкти в період за 3-4 роки, в результаті чого наша держава зможе претендувати на те, щоб спортивні змагання проводилися на українській території. Зеленський наполягає, що Україні слід проявляти більше амбіцій.

Крім цього, лідер країни виступив із закликом вдосконалити спортивну інфраструктуру, яка потім може стати корисною в проведенні Олімпійських ігор. Для цього державі потрібно щорічно виділяти фінансування на ті об’єкти, які будуть залучені в ході проведення спортивних змагань.

President.gov.ua

Поряд з цим, Сергій Бубка вважає, що наша країна може розраховувати на можливість проведення Олімпійських ігор не раніше 2032 року.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*