Розлучення в Україні стають основною причиною для отримання субсидій

inforesist.org

Олександра Жуковська, суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області, заявила, що в Україні сімейні пари почали частіше розлучатися для того, щоб отримувати субсидії та інші пільги.

Відзначається, що суддя Дубенського міського райсуду Олександра Жуковська розглянула вже понад 250 так званих “пільгових” справ.

Фахівці в області юриспруденції відзначають, що величезній кількості сімей у нашій державі не вистачає коштів для того, щоб оплачувати комунальні послуги. Однак на субсидії вони не можуть розраховувати, оскільки рівень їх доходу вище, ніж матеріальне становище інших одержувачів субсидії. Саме тому сімейні пари готові вдатися до крайніх заходів, які визначать їх положення для держави як тих людей, які потребують у наданні субсидії.

inforesist.org

Відзначається, що судді, які мають достатній досвід, вміють визначати пари, які розлучаються через субсидії. Згідно зі спостереженнями, вони знаходяться разом — сидять на лавочці, спілкуються між собою подібно звичайним парам без будь-якого презирства. Найбільш часто у подібних сім’ях є кілька дітей, дружина є домогосподаркою, а чоловік працює. Однак трапляються випадки, в яких сімейні пари не приховують від суду та юристів, що справжньою причиною їхнього розлучення є отримання субсидії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*