СБУ зупинила активність міжнародного угруповання хакерів

www.linux.org

Іван Баканов, тимчасовий виконувач обов’язків голови Служби безпеки України, у ході брифінгу повідомив, що при спільній роботі співробітників СБУ та партнерів зі Сполучених Штатів Америки та Сполученого Королівства була припинена діяльність великого хакерського угруповання.

Згідно з інформацією, дане угруповання діяло у нашій державі з 2007 року, надаючи віртуальні послуги за допомогою Dark Net – прихованої мережі Інтернету, через яку можна анонімно придбати наркотичні речовини, зброю та інше. У ході слідства було з’ясовано, що організатором хакерського угруповання є український громадянин, який надає з 2007 року свої послуги хакерам з усього світу.

У спецслужбі з’ясували, що на даний момент угруповання складається з 9 основних учасників, а також безлічі посередників та клієнтів з різних держав.

Відзначається, що у ході обшуку місця проживання злочинної особи недалеко від Одеси, був виявлений дата-центр, що володіє резервним автономним джерелом живлення, потужними каналами доступу до мережі Інтернет та охороною.

www.linux.org

Микола Кулешов, тимчасовий виконувач обов’язків начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки, повідомив, що з даного дата-центру було вилучено близько 150 серверів, що зберігають кілька тисяч хакерських ресурсів, частина яких все ще зашифрована.

В СБУ відзначили, що за попереднім дослідженням мережевого обладнання та оцінці діапазонів IP-адресів все вказує на 3 системи автономного характеру, які зарезервовані за російськими компаніями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*