Передвиборна агітація і політреклама повинні бути українською мовою, – Нацрада України

ipress.ua

Сергій Костинський, член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, заявив, що орган повинен почати застосування санкцій проти радіомовників та телеканалів за фактом порушення законодавчого акта про мову. А саме за опублікування матеріалів політреклами та передвиборної агітації не державною мовою.

За словами Костинського, Нацрада однією з основних задач у контексті відстеження виконання телеканалами та радіомовцями норм виборчого законодавства ставить перед собою мову, на якій транслюється політреклама та агітація. Таким чином, при виявленні порушень будуть ініційовані перевірки та санкції. Член Нацради зазначив, що як покарання може бути винесено попередження.

Сергій Костинський зазначив, що згідно з чинною нормативно-правовою базою України, дані про порушення законодавчого акта про державну мову, які були зафіксовані, Національна рада буде передавати у Центрвиборчком, а також правоохоронцям.

ipress.ua

Нагадаємо, що 16 липня у нашій державі набув чинності законодавчий акт «Про забезпечення функціонування української мови як державної». А згідно з ним, усі матеріали передвиборчої агітації повинні бути виключно українською мовою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*