Міністр внутрішніх справ Італії Сальвині заявив про спроби українських праворадикалів вбити його

www.pinterest.se

Віце-прем’єр Італії Маттео Сальвіні в інтерв’ю італійському інформаційному агентству АNSA повідомив, що «українське угруповання неонацистів», яке діяло на території Італії, готувало замах на його життя. За словами Сальвіні, про спробу вбивства йому повідомили італійські спецслужби, яким вдалося виявити склад зброї, що належить праворадикалам.

Сальвіні розповів, що в північній Італії в місті Турин співробітникам спецслужб вдалося виявити арсенал зброї, яка найімовірніше належить італійським бойовикам, які воювали на Донбасі. Крім того, на місці складу була знайдена неонацистська символіка.

Нагадаємо, що 15 липня італійські правоохоронці провели антитерористичну операцію в Турині проти кількох неонацистських угруповань, члени якої у якості найманців брали участь у війні на південному сході України. Поліція конфіскувала знайдену зброю, а також затримала трьох осіб, причетних до діяльності праворадикальних угруповань.

www.pinterest.se

Відзначається, що активізація праворадикалів в Італії може бути пов’язана з рішенням італійського суду засудити екс-військовослужбовця Нацгвардії України Віталія Марківа до 24 років позбавлення волі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*