Угорщина озвучила умову для розблокування переговорів між Україною і НАТО

politinfo.com.ua

За повідомленням інформаційного агентства «Укрінформ», Угорщина готова розблокувати переговори між Україною та НАТО, однак тільки після того, як новий склад парламенту перегляне мовну політику держави. За словами міністра закордонних справ Угорщини Петера Сіярто, підсумки дострокових парламентських виборів в Україні можуть серйозно змінити відносини між країнами.

Сіярто підкреслив, що якщо закарпатським угорцям нададуть можливість навчатися рідною мовою, то зі свого боку Угорщина готова піти на низку поступок. По-перше, це зняття вето з переговорів між Північноатлантичним альянсом та Україною, а по-друге — Угорщина готова вкласти 50 млн євро в розвиток прикордонної інфраструктури. За словами Сіярто, якщо новий склад парламенту України на ділі продемонструє готовність до співпраці, то відносини між країнами поліпшаться.

politinfo.com.ua

Голова МЗС Угорщини переконаний, що двостороння зацікавленість в оптимізації відносин дозволить вивести економічну співпрацю між Угорщиною та Україною на новий рівень, що позитивно вплине на економіку обох держав.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*