Названа причина позачергового засідання Верховної Ради України

www.pinterest.ca

Представники Офісу президента України повідомили, що на позачерговому засіданні Верховної Ради, яке відбудеться 18 липня, з ініціативи президента України Володимира Зеленського на розгляд парламенту будуть внесені три законопроекти.

Відзначається, що вони будуть присвячені таким питанням як перевантаженість суддів Антикорупційного суду, боротьба з незаконним збагаченням, а також штрафні санкції власникам нерозмитнених авто з іноземною реєстрацією.

За словами заступника Офісу президента України Руслана Рябошапки, новий законопроект, що стосується роботи Антикорупційного суду, націлений на те, аби розвантажити суддів й тим самим забезпечити більш ефективний розгляд кримінальних проваджень, в яких фігурують високопоставлені чиновники. Також, однією з центральних тем обговорення на майбутньому засіданні стане законопроект про відстрочку штрафних санкцій для водіїв, які не встигли розмитнити автомобілі з єврономерами.

www.pinterest.ca

Рябошапка нагадав, що з 24 липня до тих, хто не встиг розмитнити авто, почнуть застосовувати санкції, а тому необхідно якомога швидше врегулювати питання з відстрочкою й закріпити це на законодавчому рівні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*