Зеленський продовжує звільняти чиновників вищого рангу, під удар потрапив Миколаїв

112.ua

17 липня президент України Володимир Зеленський під час свого візиту до Миколаєва назвав місто «бандитським», а місцевих чиновників засудив за невиконання прямих обов’язків. Відзначається, що в аеропорту, куди прибув Зеленський, у нього ледь не виник конфлікт з в.о. голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеславом Бонею, від якого вимагали написати заяву про звільнення за власним бажанням.

По прибуттю до Миколаєва Зеленський звернувся до місцевих чиновників з вимогою пояснити, чому вони ставляться до жителів міста як до худоби й замість того, аби розв’язувати проблеми міста, займаються сторонніми проблемами. Зеленський підкреслив, що місцеві чиновники поводяться як бандити, тому не дивно, чому у Миколаєва погана слава.

112.ua

Один з журналістів повідомив Зеленському, що в.о. голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь не раз заявляв, що не хоче працювати при нинішньому президенті. У відповідь на це Зеленський запропонував Боню написати заяву про звільнення й поставити у цьому питанні крапку. Бонь заявив, що дійсно говорив про небажання працювати із Зеленським, тому готовий написати заяву за власним бажанням.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*