Політики України пообіцяли один одному «обламати роги»

rock-cafe.info

Ігор Смешко, голова політичної сили «Сила і честь», у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» відповів на заяву Анатолія Гриценка, голови партії «Громадянська позиція». У свою чергу, Гриценко у своїй заяві виступив зі звинуваченням у сторону Смешко, який намагався примусити за допомогою надання фізичного тиску припинити ставити питання члена «Громадянської позиції».

Відзначається, що у своєму повідомленні Смешко порадив Гриценку зупинити істерику, а власне програш на виборах до Верховної Ради України не є приводом для неї, адже життя продовжується й за межами парламенту.

Лідер політсили «Сила і честь» також згадав дружину Гриценка — Юлію Мостову, у якій її чоловік, на думку Смешка, повинен був навчитися мудрості, зокрема вміти програвати.

Нагадаємо, що Гриценко раніше заявив про те, що Ігор Смешко за допомогою свого охоронця спробував примусити члена політичної сили «Громадянська позиція» припинити питати про склад списку політпартії «Сила і честь» на майбутніх виборах до Верховної Ради України у студії ток-шоу.

rock-cafe.info

Гриценко у своєму повідомленні написав, що застосування фізичного тиску з метою змусити людину мовчати є методами спецслужб, які Смешко повинен залишити собі. Анатолій Гриценко також попередив, що якщо подібне ще раз повториться — він «обламає роги».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*