Супрун: у підозр, пред’явлених Думенко, немає перспективи у суді

my.ua

Уляна Супрун, в.о. голови МОЗ, у ході брифінгу, що проходив 17 липня, заявила, що правоохоронці чинять тиск на Державний експертний центр з метою усунення Думенко з посади директора.

Згідно з інформацією, Уляна Супрун прокоментувала пред’явлена Держбюро розслідування та Службою безпеки підозра у халатності керівнику ДЕЦ Тетяні Думенко. На думку в.о. голови, у даної підозри не буде розвитку у ході її розгляду у судовому органі, оскільки справжньою метою вручення підозри є відсторонення Думенко від посади керівника.

Думенко заявила, що претензії, які пред’являються Генпрокуратурою, Службою безпеки та Держбюро розслідувань, не відносяться до роботи науково-експертного центру, до правил, які придбали єдиний вид для усіх, та процедурам, зробленим більш прозорими. Директор вважає, що претензії правоохоронних органів мають відношення саме до рішення про розрив контракту, що позбавив певних осіб додаткових доходів.

my.ua

Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань провело обшуки у Міністерстві охорони здоров’я та Державному будівельному центру відомства у контексті розслідування досудового характеру кримінальної справи про інвестиційний проект Національного інституту раку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*