Висловлювання прем’єр-міністра України на адресу Порошенка розцінено як погрози

webrelax.com

У прес-центрі політичної сили «Європейська солідарність» розцінили висловлювання голови уряду Гройсмана у їх адресу як погрози та застосування адміністративного ресурсу політиком, який не може пройти необхідний бар’єр на виборах у Раду.

У партії зазначили, що раніше вони ніяк не реагували на агресію прем’єра у свою адресу, хоча саме цій силі Гройсман зобов’язаний своєю кар’єрою. Якщо раніше висловлювання Гройсмана можна було розцінювати як сміливість, то зараз вони свідчать про те, що його команда неспроможні подолати прохідний бар’єр на виборах до ВРУ, що підтверджують численні соціологічні опитування.

Крім цього, політична сила розцінює партію Гройсмана як ту, що просто розпорошує голоси європейсько орієнтованих громадян, що дуже вигідно опонентам. Також повідомляється, що на початку виборчої кампанії прем’єр сам відмовився від об’єднання з «Європейською солідарністю».

Водночас, погрози від Гройсмана на адресу одного з лідерів виборчих перегонів у партії розцінили як використання адмінресурсу.

webrelax.com

Відзначимо, що 17 липня в ході засідання уряду прем’єр звернувся до правоохоронців із закликом перевірити можливе порушення закону в рамках агітації проти партій демократичного потоку. Також Гройсман повідомив, що в інформаційному просторі пропагують думку про необхідність голосувати на виборах за партію «Європейська солідарність» як за єдину політичну силу, здатну пройти прохідний бар’єр.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*