З-за пенсії Юлія Тимошенко подала в суд на Кабмін України

ternopil.eu

Голова політичної сили «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила про те, що звернулася до столичного окружного адміністративного суду з позовом проти Кабміну, Пенсійного фонду та Міністерства соціальної політики. В своєму позові політик зазначила, що зазначені відомства порушують право кожного українця на отримання мінімальних пенсійних виплат.

Так, лідер партії повідомила, що наполягає на визнання протиправними всіх тих рішень Кабміну, згідно з якими, пенсіонерам надавали виплату на суму менше, ніж 3 тисяч 94 гривні. Варто зазначити, що всі пенсії, розмір яких був менше зазначеної суми, були менше прожиткового мінімуму.

Також Тимошенко заявила, що екс-президент Порошенко та прем’єр Гройсман порушили закон та Конституцію, почали безмежну корупцію на коштах з бюджету країни та не доплачували гроші пенсіонерам.

ternopil.eu

Голова «Батьківщини» також нагадала, що, згідно з чинним законодавством, зарплати та пенсії не можуть бути нижче прожиткового мінімуму. У зв’язку з цим, кожному пенсіонеру уряд повинен виплачувати як мінімум 3 тисячі 94 гривні, не залежно від його стажу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*